Zobrazeny výsledky 1-30 Dalších 30 výsledků

Výsledky vyhledávání

ikona
2. 8. 2020 – 2577× – 0
Jen několik málo závodníků v české rally dokáže bez problému měnit sedačky jezdce a spolujezdce.
ikona
30. 7. 2020 – 1728× – 0
Po více jak roční pauze se za volant závodního vozu v Příbrami vrátil Petr Gargulák...
ikona
29. 7. 2020 – 3142× – 0
Tým pod vedením Lubomíra Minaříka se také konečně dočkal prvního letošního závodu v rally.
ikona
7. 7. 2020 – 1337× – 0
Koronavirové opatření se již pomalu rozvolnilo, a tak se v Kopřivnici sešla necelá padesátka jezdců.
ikona
1. 7. 2020 – 1206× – 2
Olomoucký spolujezdec Karel Zapletal byl v posledních sezonách spjat s Michalem Horákem...
ikona
8. 6. 2020 – 2932× – 0
Příbramský jezdec Martin Lošťák začínal svoji závodní kariéru s vozem Škoda Favorit.
ikona
27. 1. 2020 – 1749× – 1
Třicetiletý spolujezdec ze Zlína se loni postavil na start pěti závodu.
ikona
16. 1. 2020 – 1306× – 0
Osmatřicetiletý jezdec má za sebou svoji třináctou sezonu v rally.
ikona
14. 1. 2020 – 1716× – 0
Jakub Kunst stojí na prahu své třetí sezony.
ikona
6. 1. 2020 – 3876× – 0
Šestadvacetiletý jezdec z Liberce v loňské sezoně byl také jedním z nováčků, kteří přestoupili z ČMPR do velkého mistráku.
ikona
31. 12. 2019 – 1340× – 0
Posádka Radim Drga – Michal Merčák byla nováčky v uplynulé sezoně rallysprintového šampionátu.
ikona
28. 12. 2019 – 4312× – 1
Ondřej Krajča v dnešní době patří ke známým a úspěšným spolujezdcům.
ikona
23. 12. 2019 – 1959× – 0
Jiřího Pohlídala můžeme na českých tratích vídat již čtvrtým rokem.
ikona
18. 12. 2019 – 4864× – 1
Josefa Urbana zná jistě každý správný rallyový fanoušek.
ikona
12. 12. 2019 – 1801× – 0
Miroslav Čabaj se v loňské sezoně stal mistrem třídy 11, což od něj nikdo nečekal, protože to byla jeho první sezona po přestupu z ČMPR.
ikona
10. 12. 2019 – 2930× – 0
Prvním splněným snem Adama Březíka byl zisk titulu ve sprintrally, nyní si již mladý jezdec může odškrtnout také druhý splněný sen.
ikona
9. 12. 2019 – 1846× – 0
30. listopadu se ve Slušovicích odjel již 10. ročník Mikuláš Rally. Minařík racing měl závod hned za rohem, proto na startu nechyběl.
ikona
3. 12. 2019 – 1360× – 0
Ondřej Mezihorák a Honda Civic VTi, to je spojení, které na české rallyové scéně platí již několik let.
ikona
1. 12. 2019 – 1954× – 0
Václav Stejskal jun. společně se spolujezdcem Stanislavem Viktorou jun. letos o sobě dali hodně vědět.
ikona
1. 12. 2019 – 1714× – 1
Jednatřicetiletý jezdec Ondřej Palacký má za sebou čtvrtou sezonu v rally.
ikona
25. 11. 2019 – 1896× – 0
Po roční pauze na horké sedadlo spolujezdce opět usedne Roman Koscelník.
ikona
21. 11. 2019 – 6359× – 1
Ivo Vybíral letos dokončil svou jedenáctou sezonu v rally, která byla velice záživná.
ikona
19. 11. 2019 – 4464× – 1
Je to necelý měsíc zpátky, co se Adam Březík stal mistrem Rallysprint série 2019.
ikona
17. 11. 2019 – 4605× – 1
Daniel Trunkát již neodmyslitelně patří k Jaromíru Tarabusovi.
ikona
13. 11. 2019 – 3754× – 0
Adam Březík má za sebou skvělou sezonu, ve které potvrdil, že má závodění v genech.
ikona
11. 11. 2019 – 2807× – 2
Devatenáctiletý závodník dokázal vyhrát XTG Opel Adam Cup bez jediného zaváhání a na všech podnicích dojel do cíle jako nejrychlejší.
ikona
7. 11. 2019 – 1855× – 0
V letošní sezoně se na českých tratích objevilo hned několik nováčků. Dva z nich pochází z Ostravy a jsou to otec a syn.