Zobrazeny výsledky 1-30 Dalších 30 výsledků

Výsledky vyhledávání

ikona
12. 12. 2019 – 1161× − 0
Miroslav Čabaj se v loňské sezoně stal mistrem třídy 11, což od něj nikdo nečekal, protože to byla jeho první sezona po přestupu z ČMPR.
ikona
10. 12. 2019 – 2253× − 0
Prvním splněným snem Adama Březíka byl zisk titulu ve sprintrally, nyní si již mladý jezdec může odškrtnout také druhý splněný sen.
ikona
9. 12. 2019 – 1493× − 0
30. listopadu se ve Slušovicích odjel již 10. ročník Mikuláš Rally. Minařík racing měl závod hned za rohem, proto na startu nechyběl.
ikona
3. 12. 2019 – 773× − 0
Ondřej Mezihorák a Honda Civic VTi, to je spojení, které na české rallyové scéně platí již několik let.
ikona
1. 12. 2019 – 1434× − 0
Václav Stejskal jun. společně se spolujezdcem Stanislavem Viktorou jun. letos o sobě dali hodně vědět.
ikona
1. 12. 2019 – 797× − 1
Jednatřicetiletý jezdec Ondřej Palacký má za sebou čtvrtou sezonu v rally.
ikona
25. 11. 2019 – 1530× − 0
Po roční pauze na horké sedadlo spolujezdce opět usedne Roman Koscelník.
ikona
21. 11. 2019 – 5255× − 1
Ivo Vybíral letos dokončil svou jedenáctou sezonu v rally, která byla velice záživná.
ikona
19. 11. 2019 – 3640× − 1
Je to necelý měsíc zpátky, co se Adam Březík stal mistrem Rallysprint série 2019.
ikona
17. 11. 2019 – 4016× − 1
Daniel Trunkát již neodmyslitelně patří k Jaromíru Tarabusovi.
ikona
13. 11. 2019 – 3159× − 0
Adam Březík má za sebou skvělou sezonu, ve které potvrdil, že má závodění v genech.
ikona
11. 11. 2019 – 2149× − 2
Devatenáctiletý závodník dokázal vyhrát XTG Opel Adam Cup bez jediného zaváhání a na všech podnicích dojel do cíle jako nejrychlejší.
ikona
7. 11. 2019 – 1629× − 0
V letošní sezoně se na českých tratích objevilo hned několik nováčků. Dva z nich pochází z Ostravy a jsou to otec a syn.
ikona
6. 11. 2019 – 1163× − 0
Petr Hejtmánek se do prostředí závodů rally narodil.
ikona
5. 11. 2019 – 799× − 0
Poslední podnik Rallysprint série se odjel na konci října ve Vsetíně.
ikona
4. 11. 2019 – 1329× − 0
Posádka René Dohnal – Roman Švec usedla do vozu Peugeot 208 R2 a odjela do Švýcarska porovnat svůj výkon se zahraniční konkurencí.
ikona
3. 11. 2019 – 758× − 0
Na konci září vyrazil Minařík racing závodit na Slovensko.
ikona
31. 10. 2019 – 2091× − 8
První ostrý start si ve Vsetíně na své konto připsal Daniel Polášek, který usednul do Hondy Civic VTi.
ikona
24. 9. 2019 – 469× − 0
Petr Daniel jun. je letošním nováčkem v rally. Teprve osmnáctiletý jezdec ze Zlína se postavil na start závodu ve Vyškově a v Pačejově.
ikona
27. 8. 2019 – 1311× − 0
Mezi 127 soudobými vozy na Barum Czech Rally Zlín nechyběl ani slušovický tým Minařík racing, který do bojů vyslal čtyři posádky.
ikona
5. 8. 2019 – 2960× − 0
Další zastávkou letošního ročníku Autoklub Rallysprint série se ve dnech 26. – 27. července stal závod v okolí Horažďovic.
ikona
23. 7. 2019 – 1480× − 0
Předposlední díl Mistrovství České republiky v rally se odjel ve dnech 12. – 14. července v okolí Mladé Boleslavi.
ikona
21. 6. 2019 – 1065× − 0
Druhý podnik Autoklub Rallysprint série se odjel minulou sobotu ve Vyškově.
ikona
13. 6. 2019 – 561× − 0
Tomáš Knápek má na svém kontě již 55 startů. Posledním závodem, na kterém se objevil, byl druhý díl rallysprint série ve Vyškově.
ikona
10. 6. 2019 – 833× − 0
ikona
23. 5. 2019 – 2290× − 0
Minulý víkend se v Českém Krumlově odjel další díl Autoklub Mistrovství České republiky v rally.
ikona
3. 5. 2019 – 1049× − 0
Uplynulý víkend se v Klatovech odjel druhý podnik Autoklub Mistrovství České republiky v rally.
ikona
30. 4. 2019 – 1613× − 0
Ve dnech 26. – 27. dubna se v okolí Klatov odjel druhý díl dvoudenních soutěží.
ikona
18. 4. 2019 – 1439× − 0
Domácí závod má za sebou slušovický tým pod vedením Lubomíra Minaříka.
ikona
5. 4. 2019 – 3615× − 0
Ve dnech 29. – 31. března se v okolí Valašského Meziříčí odehrál první podnik Mezinárodního mistrovství České republiky v rally.