Zobrazeny výsledky 1-30 Dalších 30 výsledků

19. 3. 2019 – 2307× − 2
Aby byla posádka kompletní, je potřeba ještě doplnit spolujezdce. Vedle Petra Garguláka usedne Petr Hanzlík.
ikona
14. 3. 2019 – 550× − 0
Radim Orava má z loňského roku na svém kontě dva starty na pozici spolujezdce a šest závodů odjel za volantem.
ikona
13. 3. 2019 – 764× − 0
Valašský jezdec Tomáš Vyvlečka se v lońské sezoně postavil na start třech podniků.
ikona
2. 3. 2019 – 1829× − 0
Devětadvacetiletý spolujezdec Daniel Hamšík jun. stojí na začátku své osmé sezony v rally.
ikona
27. 2. 2019 – 2158× − 1
Matěj Řehák společně se spolujezdcem Lukášem Říhou v uplynulé sezoně startovali pouze na dvou závodech.
ikona
20. 2. 2019 – 1326× − 0
Michal Cibulka na sedadlo navigátora letos usedne již čtvrtým rokem.
ikona
11. 2. 2019 – 1485× − 0
Miroslav Čabaj se spolujezdcem Tomášem Lovčíkem v loňské sezoně závodily s vozem Škoda Fabia TDi.
ikona
7. 2. 2019 – 790× − 0
Jarmila Hrachovcová společně s Tomášem Kretíkem v uplynulé sezoně startovala na třech závodech.
ikona
30. 1. 2019 – 1684× − 0
Martin Hrachovec, závodící se Škodou 130 RS, dokončil svou osmnáctou sezonu v automobilových soutěžích.
ikona
29. 1. 2019 – 1248× − 0
Vojtěch Mudrák stojí na startu své šesté sezony.
ikona
16. 1. 2019 – 2428× − 0
René Dohnal v uplynulé sezoně posbíral mnoho cenných zkušenosti.
ikona
9. 1. 2019 – 1448× − 0
Dominik Stříteský letos absolvoval své první ostré závody v rally.
ikona
4. 1. 2019 – 1919× − 1
Denis Novák má na kontě již dva tituly mistra. Jeden z roku 2016 ve třídě A6 ČMPR a druhý o rok později ve třídě 11 v rallysprintech.
ikona
31. 12. 2018 – 3270× − 0
Velmi úspěšnou sezonu má za sebou posádka Petr Krajča – Jan Houšť.
ikona
18. 12. 2018 – 1619× − 1
Tomáš Uher má za sebou svoji první sezonu ve sprintrally.
ikona
13. 12. 2018 – 4135× − 1
Slušovický volný podnik je domácí soutěží pro Petra Garguláka.
ikona
12. 12. 2018 – 2268× − 2
František Kubů se v rally pohybuje již od roku 2011.
ikona
11. 12. 2018 – 2058× − 0
Slušovický tým Minařík racing vyrazil na Mikulaš Rally is life 2018 s pěti vozy.
ikona
21. 11. 2018 – 2292× − 0
Petr Gargulák se v rally pohybuje již od mala.
ikona
31. 10. 2018 – 2498× − 0
V uplynulém říjnovém víkendu se odjel poslední podnik A sport rallysprint série 2018 – XV. Partr Rally Vsetín.
ikona
3. 6. 2018 – 769× − 0
Ne často se stává, aby tři jezdci získali ocenění pro posádku.
ikona
11. 10. 2015 – 1695× − 0
Tam, kde sezona velkého mistráku letos začínala, tam se také uzavírala.
ikona
10. 9. 2015 – 1533× − 1
Start na Barum Czech Rally Zlín byl pro posádku Václav Dunovský – Petr Glossl po havárii na Rally Bohemia v ohrožení.
ikona
19. 8. 2015 – 1929× − 2
O tom, že jablko nepadá daleko od stromu, lze mluvit i v případě rodiny Gargulákových.
ikona
20. 7. 2015 – 1095× − 0
Rally Bohemia byla prvním společným startem pro nově vzniklou mladou posádku Matěj Kamenec – Adam Jurka.
ikona
20. 7. 2015 – 1217× − 1
Rallye Bohemia je pro poděbradskou část týmu vždy velkým svátkem a jakýmsi vrcholem sezóny.
ikona
1. 7. 2015 – 1441× − 0
Přestávka po Šumavě utekla jako voda a byla na řadě jedna z legend našich rallye, Rallye Český Krumlov.
ikona
1. 6. 2015 – 1543× − 1
ikona
3. 5. 2015 – 1480× − 0
Zimní pauza byla velmi dlouhá, konkrétně Václav s Petrem neseděli v Peugeotu sedm a půl měsíce.
ikona
21. 12. 2014 – 2542× − 0
Poděbradský jezdec Dunovský se letos postavil na start šesti soutěží. Do cíle dojel ve čtyřech případech.