Peugeot Rally Cup CZ vyhlašuje soutěž pro všechny fanoušky rally.
19. 11. 2019 – 6138× – 0
Nabídku divize PEUGEOT SPORT v roce 2020 rozšíří Peugeot 208 RALLY 4.
ikona
24. 1. 2017 – 12591× – 53
V Mistrovství ČR v rally se letos poprvé představí nový pohár pro vozy Peugeot 208 kategorie R2
ikona
23. 10. 2016 – 1358× – 0
Gekon Racing distributorem produktů Peugeot pro klientské motoristické soutěže v ČR
ikona
29. 2. 2016 – 1458× – 0
Devítinásobný mistr světa v rallye, závodní jezdec a dobrodruh z Dakaru Sébastien Loeb se připojí k Teamu Peugeot Hansen
ikona
17. 1. 2016 – 1991× – 0
Po 26 letech od svého posledního úspěchu PEUGEOT popáté v historii vyhrál Dakar.
ikona
16. 1. 2016 – 688× – 0
Posádka Peterhansel/Cottret dnes ve dlouhé zkoušce omezila veškerá rizika na minimum.
ikona
15. 1. 2016 – 1707× – 0
ikona
14. 1. 2016 – 1929× – 0
Na 213. kilometru 10. etapy mezi Belénem a La Riojou Carlose Sainze zastavil a prasklá rozpěrka mezi převodovkou a motorem.
ikona
13. 1. 2016 – 2121× – 1
Devátá etapa Sainzovi vyšla, ale v desáté musel pro technickou poruchu odstoupit.
ikona
12. 1. 2016 – 1881× – 0
Team Peugeot Total má za sebou dramatický den. Sébastien Loeb havaroval a přenechal vedení svému týmovému kolegovi Stéphanu Peterhanselovi.
ikona
11. 1. 2016 – 995× – 0
Po Sébastienu Loebovi and Stéphanu Peterhanselovi byl na řadě Carlos Sainz, aby si připsal své první etapové vítězství.
ikona
10. 1. 2016 – 2455× – 0
ikona
9. 1. 2016 – 1244× – 0
Team Peugeot Total popáté obsadil první dvě místa v etapě. Loeba ve vedení vystřídal Peterhansel.
ikona
8. 1. 2016 – 1820× – 3
Vozy Peugeot 2008 DKR potvrdily své schopnosti umístěním na prvních třech místech v první části maratonské etapy na okruhu Jujuy.
ikona
7. 1. 2016 – 2771× – 4
ikona
6. 1. 2016 – 1398× – 0
Po včerejším prvním a druhém místě Team PEUGEOT Total zopakoval první dvě místa i ve třetí etapě Dakaru 2016.
ikona
5. 1. 2016 – 2348× – 0
V důsledku nepříznivého počasí předchozího dne byla druhá etapa rallye zkrácena o 123 km, zůstalo 387 km měřeného úseku.
ikona
4. 1. 2016 – 3913× – 0
Všichni závodníci byli dychtiví vyrazit do první skutečné etapy Dakaru 2016, ale ta byla zrušena kvůli extrémnímu počasí.
ikona
3. 1. 2016 – 5108× – 2
Čtyři vozy Peugeot 2008 DKR v brzkém odpoledni opustily Buenos Aires a zamířily do Rosaria.
ikona
5. 10. 2015 – 1570× – 0
Druhé místo ve třídě si z Rally Klatovy odváží posádka Peugeot Sport Česká republika Tomáš Pospíšilík – Ivo Vybíral.