Zobrazeny výsledky 1-30 Dalších 30 výsledků

19. 11. 2019 – 5909× – 0
Nabídku divize PEUGEOT SPORT v roce 2020 rozšíří Peugeot 208 RALLY 4.
ikona
24. 1. 2017 – 12454× – 53
V Mistrovství ČR v rally se letos poprvé představí nový pohár pro vozy Peugeot 208 kategorie R2
ikona
23. 10. 2016 – 1284× – 0
Gekon Racing distributorem produktů Peugeot pro klientské motoristické soutěže v ČR
ikona
29. 2. 2016 – 1398× – 0
Devítinásobný mistr světa v rallye, závodní jezdec a dobrodruh z Dakaru Sébastien Loeb se připojí k Teamu Peugeot Hansen
ikona
17. 1. 2016 – 1937× – 0
Po 26 letech od svého posledního úspěchu PEUGEOT popáté v historii vyhrál Dakar.
ikona
16. 1. 2016 – 640× – 0
Posádka Peterhansel/Cottret dnes ve dlouhé zkoušce omezila veškerá rizika na minimum.
ikona
15. 1. 2016 – 1647× – 0
ikona
14. 1. 2016 – 1878× – 0
Na 213. kilometru 10. etapy mezi Belénem a La Riojou Carlose Sainze zastavil a prasklá rozpěrka mezi převodovkou a motorem.
ikona
13. 1. 2016 – 2078× – 1
Devátá etapa Sainzovi vyšla, ale v desáté musel pro technickou poruchu odstoupit.
ikona
12. 1. 2016 – 1838× – 0
Team Peugeot Total má za sebou dramatický den. Sébastien Loeb havaroval a přenechal vedení svému týmovému kolegovi Stéphanu Peterhanselovi.
ikona
11. 1. 2016 – 943× – 0
Po Sébastienu Loebovi and Stéphanu Peterhanselovi byl na řadě Carlos Sainz, aby si připsal své první etapové vítězství.
ikona
10. 1. 2016 – 2249× – 0
ikona
9. 1. 2016 – 1174× – 0
Team Peugeot Total popáté obsadil první dvě místa v etapě. Loeba ve vedení vystřídal Peterhansel.
ikona
8. 1. 2016 – 1783× – 3
Vozy Peugeot 2008 DKR potvrdily své schopnosti umístěním na prvních třech místech v první části maratonské etapy na okruhu Jujuy.
ikona
7. 1. 2016 – 2731× – 4
ikona
6. 1. 2016 – 1365× – 0
Po včerejším prvním a druhém místě Team PEUGEOT Total zopakoval první dvě místa i ve třetí etapě Dakaru 2016.
ikona
5. 1. 2016 – 2302× – 0
V důsledku nepříznivého počasí předchozího dne byla druhá etapa rallye zkrácena o 123 km, zůstalo 387 km měřeného úseku.
ikona
4. 1. 2016 – 3159× – 0
Všichni závodníci byli dychtiví vyrazit do první skutečné etapy Dakaru 2016, ale ta byla zrušena kvůli extrémnímu počasí.
ikona
3. 1. 2016 – 5038× – 2
Čtyři vozy Peugeot 2008 DKR v brzkém odpoledni opustily Buenos Aires a zamířily do Rosaria.
ikona
5. 10. 2015 – 1530× – 0
Druhé místo ve třídě si z Rally Klatovy odváží posádka Peugeot Sport Česká republika Tomáš Pospíšilík – Ivo Vybíral.
ikona
1. 9. 2015 – 2901× – 0
Posádka týmu Peugeot Česká republika měla na dosah kvalitní výsledek na Barum Rally. Cíl ale bohužel nespatřila.
ikona
27. 8. 2015 – 1520× – 0
Kompletní sestava Peugeot Rally Academy se představí na Barum Czech Rally Zlín.
ikona
26. 8. 2015 – 1531× – 0
Barum Czech Rally se už o nadcházejícím víkendu stane nejvýznamnější sportovní událostí v ČR.
ikona
14. 7. 2015 – 8355× – 12
Štěpán Vojtěch s Michalem Ernstem s Peugeotem 206 WRC se o víkendu postarali o rallyovou senzaci na Rally Bohemia.
ikona
14. 7. 2015 – 1119× – 0
Tomáš Pospíšilík s Lukášem Vyoralem z týmu Peugeot Sport Česká republika dosáhli cíle hodně obtížné Rally Bohemia.
ikona
8. 7. 2015 – 1154× – 0
Na Rally Bohemia se znovu objeví juniorská posádka týmu Peugeot Sport ČR Tomáš Pospíšilík s Lukášem Vyoralem.
ikona
22. 6. 2015 – 1201× – 0
Tomáš Pospíšilík s Lukášem Vyoralem mají za sebou dobře odjetou soutěž, kdy s Peugeotem 208 R2 obsadili druhé místo ve třídě.
ikona
18. 6. 2015 – 1707× – 0
Posádka Peugeot Sport ČR má před sebou start na jihomoravské Rally Hustopeče, třetí soutěži MČR v rallye sezoně 2015.
ikona
10. 6. 2015 – 1931× – 0
Třetí vítězství v řadě pro Craiga Breena a vůz 208 T16, první tři místa pro 208 R2 v juniorské kategorii.
ikona
24. 5. 2015 – 2357× – 0
Při Rallye Český Krumlov do závodu zasáhla nejen samotná posádka Peugeot Sport ČR, ale také mechanici týmu.