Páté kolo soutěže s Peugeot Rally Cupem.
Peugeot Rally Cup CZ vyhlašuje soutěž pro všechny fanoušky rally.
Dodávky nových vozů Peugeot 208 Rally 4 se právě rozbíhají.
19. 11. 2019 – 6717× – 0
Nabídku divize PEUGEOT SPORT v roce 2020 rozšíří Peugeot 208 RALLY 4.
24. 1. 2017 – 13820× – 53
V Mistrovství ČR v rally se letos poprvé představí nový pohár pro vozy Peugeot 208 kategorie R2
23. 10. 2016 – 1624× – 0
Gekon Racing distributorem produktů Peugeot pro klientské motoristické soutěže v ČR
29. 2. 2016 – 1692× – 0
Devítinásobný mistr světa v rallye, závodní jezdec a dobrodruh z Dakaru Sébastien Loeb se připojí k Teamu Peugeot Hansen
17. 1. 2016 – 2198× – 0
Po 26 letech od svého posledního úspěchu PEUGEOT popáté v historii vyhrál Dakar.
16. 1. 2016 – 904× – 0
Posádka Peterhansel/Cottret dnes ve dlouhé zkoušce omezila veškerá rizika na minimum.
15. 1. 2016 – 1958× – 0
14. 1. 2016 – 2125× – 0
Na 213. kilometru 10. etapy mezi Belénem a La Riojou Carlose Sainze zastavil a prasklá rozpěrka mezi převodovkou a motorem.
13. 1. 2016 – 2345× – 1
Devátá etapa Sainzovi vyšla, ale v desáté musel pro technickou poruchu odstoupit.
12. 1. 2016 – 2072× – 0
Team Peugeot Total má za sebou dramatický den. Sébastien Loeb havaroval a přenechal vedení svému týmovému kolegovi Stéphanu Peterhanselovi.
11. 1. 2016 – 1185× – 0
Po Sébastienu Loebovi and Stéphanu Peterhanselovi byl na řadě Carlos Sainz, aby si připsal své první etapové vítězství.
10. 1. 2016 – 3029× – 0
9. 1. 2016 – 1449× – 0
Team Peugeot Total popáté obsadil první dvě místa v etapě. Loeba ve vedení vystřídal Peterhansel.
8. 1. 2016 – 2063× – 3
Vozy Peugeot 2008 DKR potvrdily své schopnosti umístěním na prvních třech místech v první části maratonské etapy na okruhu Jujuy.
7. 1. 2016 – 2977× – 4
6. 1. 2016 – 1601× – 0
Po včerejším prvním a druhém místě Team PEUGEOT Total zopakoval první dvě místa i ve třetí etapě Dakaru 2016.